You are here: / Hurtownia biżuterii sztucznej Lublin / Wnętrze: Domsai

Wnętrze: Domsai

Wnętrze: Domsai
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wnętrze: Domsai

Domsai – tamagotchi na biurko. Roślinka w nietypowej doniczce – „domku”. Produkt zaprojektowany przez Matteo Cibic, który jest znany ze swoich nietypowych i dziwacznych pomysłów (np. lampy nocne przeznaczone do CIBIC LOVE).

Wszystkie Domosai są robione ręcznie w Nine, w okolicach Bassano del Grappa we Włoszech. Są to małe partie produkowane na zamówienie po 5 lub 15 sztuk. Każdy produkt jest niepowtarzalny i ma swoją własną osobowość, ponieważ jest żywy (tutaj można zapoznać się bliżej z Domsai i złożyć zamówienie). Niestety cena takiego małego cudeńka jest nieprzyzwoicie duża, ale unikatowe i oryginalne pomysły znanych projektantów zawsze są w cenie.

OLLIE NAILS

Dla tych, którzy lubią frencz manicure! Nowinka na polskim rynku – OLLIE NAILS. Są to gotowe zestawy do frenczu kolorowego w postaci pena składającego się z dwóch lakierów połączonych ze sobą specjalnym konektorem. Każdy z dwóch lakierów tworzących pena posiada podwójną nakrętkę, która zawiera tradycyjny, szeroki pędzelek do nakładania lakieru oraz specjalny MICROTIP (rapidograf), który pozwala na precyzyjne wykończenie frencza.

Oferta kolorystyczna jest bogata – znajdziemy barwy zarówno bardzo modne w tym sezonie (fuksja, pomarańcz, turkus), jak i klasyczne (biel, bordo, czerwień). Dostępne są również lakiery brokatowe i perłowe.

UWAGA! Można kupić gotowe zestawy oraz stworzyć własne.

Jaki jest koszt?

Zestaw 4 lakierów (2 peny) w pudełku – cena 39 zł., zestaw 8 lakierów (4 peny) – cena 59 zł..

Gdzie można kupić?

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE