You are here: / Hurtownia biżuterii srebrnej / Szybki porost włosów

Szybki porost włosów

Szybki porost włosów
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Szybki porost wlosow (7)Wiele kobiet marzy o gęstych, długich i lśniących włosach, jednak ten efekt nie jest łatwy do uzyskania. Mamy jednak kilka rad, aby przyspieszyć szybki porost włosów.
Wzbogać swoją dietę o owoce i warzywa, włosy z pewnością odwdzięczą się dobrą kondycją i szybszym wzrostem. Ważne jest, aby przy zdrowym odżywianiu pozostać na zawsze, wtedy efekt będzie permanentny.

Jeśli zaczynasz zapuszczać włosy, warto podciąć zniszczone końce. Są różne techniki wykonywania tego zabiegu, jedną z nich są tak zwane „gorące nożyczki”. Cięcie włosów nożyczkami o odpowiednio wysokiej temperaturze tworzy na końcach swoiste wykończenie, które spowalnia dalsze niszczenie.

Zainwestuj w dobrej jakości odżywkę do włosów – jest to produkt podstawowy zaraz po szamponie. Nakładaj ją na kilka minut po każdym myciu, włosy na pewno dobrze na nią zareagują.

Produktem zabezpieczającym przed uszkodzeniami mechanicznymi jest serum silikonowe. Warto regularnie go używać, dzięki czemu będziemy mogli ograniczyć wizyty u fryzjera do minimum.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE