You are here: / Biżuteria / Rodium hurtownia złotej biżuterii

Rodium hurtownia złotej biżuterii

Rodium hurtownia złotej biżuterii
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Skład z błyskotkami

Ile razy przechodząc po nadmorskich bulwarach, kupowaliście pamiątki z wakacji w postaci sznurów bursztynu, bransoletek z kotwicą lub innych marynistycznych drobiazgów? A może będąc w górach, zatrzymaliście się przy stoisku z pierścionkami z kryształem górskim, opalem lub granatem?
Większość tych biżuteryjnych cudów, jeśli nie była autorskimi projektami drobnych rękodzielników, pochodziła z wielkich składów mieszczących się na obrzeżach miast. Hurtownia biżuterii przed sezonem wakacyjnym bywa oblegana przez handlowców, którzy zaopatruję się tu w precjoza sprzedawane później jako unikalne wakacyjne pamiątki. Owszem można znaleźć tu prawdziwe arcydzieła, większość jednak to masowa produkcja nastawiona na wczasowicza, który za sznur korali potrafi zapłacić spora kwotę, byleby zaspokoić pragnienia swoje żony lub córek.
Hurtownia biżuterii to także mekka rękodzielników, którzy zaopatrują się tu w półprodukty do wyrobu swoich małych arcydzieł: kolczyków, bransoletek, zapinek i wisiorków. Znajdą w niej wszelkie potrzebne kamienie i korale, zawieszki oraz mnóstwo innych koniecznych do wyrobu biżuterii przedmiotów.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE