You are here: / Hurtownia biżuterii pozłacanej / Moda męska

Moda męska

Moda męska
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Moda meska (6)Przez długie lata w wielu kulturach królował stereotyp, że modny wygląd to domena kobiet. Panowie interesujący się tym tematem określani byli jako niemęscy, a do powszechnego języka weszło na stałe słowo ?metroseksualny?. Na szczęście dziś mit ten jest obalany i coraz więcej mężczyzn nie boi się przyznać, że dbanie o ubiór czy fryzurę to oczywista część ich codzienności.

Na rynku wydawniczym pojawiło się w związku z tym sporo tytułów prasowych, przeznaczonych dla panów, w których całe strony zajmuje moda męska. Można z nich dowiedzieć się, jakie trendy obowiązywać będą w nadchodzącym sezonie, a co odchodzi już do lamusa. Profesjonalni styliści udzielają porad w każdej kwestii związanej z modą ? od tego, jak dopasować garnitur, po kolor skarpetek czy kształt okularów.
Jednocześnie powstało mnóstwo blogów internetowych, których autorami są mężczyźni, prezentujący swoje ulubione zestawy ubrań, fryzury, wzory zarostu czy dodatki.

Zadbany wygląd potrafi poprawić nastrój i poczucie własnej wartości wielu osobom, bez względu na płeć. Moda męska, podobnie jak damska, to dziś dla wielu wręcz dziedzina sztuki, bez której trudno wyobrazić sobie współczesny świat.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE