You are here: / Biżuteria / Kopertówka od Ronnie Kirsch – IN A CLUTCH by Ronnie Kirsch

Kopertówka od Ronnie Kirsch – IN A CLUTCH by Ronnie Kirsch

Kopertówka od Ronnie Kirsch – IN A CLUTCH by Ronnie Kirsch
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kopertówka od Ronnie Kirsch – IN A CLUTCH by Ronnie Kirsch

Dzisiaj opowiem o wyjątkowej projektantce, która tworzy niepowtarzalne torebki. Kiedy zobaczyłam jej dzieła, nie mogłam oderwać wzroku. Przeglądałam te cudeńka i przeglądałam. Moim zdaniem, są to idealne kopertówki na wiosnę i lato! Są wesołe, przepełnione kolorami.

Co wiemy o samej projektantce? Niewiele, tylko tyle, ile sama o sobie powiedziała na swojej stronie www.ronniekirsch.com. Ronnie Kirsch dzieciństwo spędziła w Long Island (New York). Po raz pierwszy stwierdziła, że jest artystką, kiedy otrzymała pudełko z ołówkami i temperówkę 🙂 . Długi okres swojego życia Ronnie poświęcała biżuterii. Już na początku kariery zainteresowali się jej pracami bardzo znani producenci. Przez 25 lat pracy powstały tysiące kolczyków, wisiorków i pierścionków. Jednak teraz projektantka postanowiła wszystkich zachwycić czymś innym – torebkami.

IN A CLUTCH by Ronnie Kirsch, www.ronniekirsch.com

Torebki nie powstały od razu. Droga była pełna eksperymentów i trwała 10 lat. Jednak warto było czekać! Chyba się zgodzicie? Piękne kształty, zupełnie nowe tworzywo i zachwycające barwy. Każda torebka jest robiona ręcznie i jest jedyna w sowim rodzaju. Czy można taką posiąść na własność? Tak! Można wszystkiego dowiedzieć się pisząc do projektantki maila (info (at) ronniekirsch.com). Ważne jest to, że klient może sam zadecydować o kolorze i kształcie swojej przyszłej torebeczki.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE