You are here: / Biżuteria / Hurtownia biżuterii ze stali chirurgicznej

Hurtownia biżuterii ze stali chirurgicznej

Hurtownia biżuterii ze stali chirurgicznej
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Biżuteria

Moja siostra na za niedługo urodziny, a ja oczywiście planowałam kupno dla niej prezentu najlepszego ze wszystkich jakie dostanie. Nie miałam specjalnie trudnego zadania, ponieważ Zosia jest straszną „sroką” uwielbia wszystko co się świeci i błyszczy, dlatego też postawiłam na jakąś biżuterię, bo tego nigdy za wiele w jej kuferku.
Dzień przed wielką imprezą pojechałam do galerii handlowej, gdzie swój boks miała hurtownia biżuterii. Po wejściu do środka wiedziałam, że moja młodsza siostra czułaby się tu jak w raju.
Z racji, że zbliżał się sezon letni postawiłam na zakup takiej biżuterii, która będzie idealna do noszenia w ciepłe wakacyjne dni. Na początek wybrałam bransoletkę na kostkę ze srebra z malutkimi listkami, do tego dobrałam łańcuszek, (również ze srebra aby pasował do kompletu) który zakładało się na talię dzięki czemu podkreślało figurę i elegancko wyglądało na plaży w połączeniu z kostiumem kąpielowym. Do całego kompletu brakowało mi jeszcze modnych w tym sezonie pierścionków.
Z zapakowanym prezentem wróciłam do domu, czekając na okazję aby wręczyć go siostrze.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE